Logo Akademicki klub żeglarski AGH

Akademicki Klub Żeglarski
AGH

May I Sail 2024 – Chorwacja – ZAPISY

Marzy Ci się lajcik, luzik i czilaucik?

Morza szum, ptaków śpiew? A może raczej śpiewy aż do rana, nocne Polaków rozmowy i tańce, hulanki, swawola? I do tego słońce południa, wiatr w żaglach (i we włosach), pyszna strawa dla ciała i ducha? No i oczywiście żeglarskie towarzystwo i przygody? Wszystko to a nawet więcej czeka na Ciebie na tegorocznej majówce w Chorwacji! Podczas rejsu bujać się będziemy pomiędzy malowniczymi dalmatyńskimi wyspami, próbować lokalnych dań i trunków, a dla miłośników pieszych wycieczek, na pewno nie zabraknie czasu na zwiedzanie.

Termin

Dzięki majówce wypadającej w tym roku w środku tygodnia, wystarczy wziąć tylko kilka dni urlopu, aby cieszyć się tygodniowym rejsem po Chorwackich wodach.

Jachty

Rejs odbędzie się na dużych (46+ stóp) i komfortowych jachtach.

Trasa rejsu

Rejs rozpoczniemy i zakończymy w największej marinie w Chorwacji – Marina Dalmacija w Sukosanie. Jak to na rejsach bywa, to gdzie znajdziemy się pomiędzy rozpoczęciem a zakończeniem rejsu, zależy nie tylko od naszych planów, ale również od łask Neptuna. Na nasze szczęcie, rejon północnej Dalmacji obfituje w piękne zatoczki z lazurową wodą, piaszczyste plaże i malownicze miasteczka, a to wszystko położone jest na setkach okolicznych wysp. Dzięki temu mamy możliwość dopasowania się do planów Neptuna i wybrania optymalnej trasy, zarówno pod względem żeglarskim jak i turystycznym.

Szczegółowe informacje

Termin

27.04 – 04.05.2024
trzeba wykorzystać tę majówkę!

Trasa Rejsu

Rejony północnej Dalmacji
Port początkowy i końcowy: Marina Dalmacija w Sukosanie

Cena

1090 PLN
*bez składki na kasę jachtową

Cena zawiera

  • opłatę za czarter
  • opłatę za sprzątanie po rejsie
  • transit log
  • opiekę kapitana
  • gadżety rejsowe

Cena nie zawiera

  • składki na kasę jachtową* (wyżywienie, porty, paliwo)
  • zwrotnej kaucji (ewentualnie jej ubezpieczenia)

*zwyczajowo w składce nie partycypuje kapitan

Dojazd

Organizowany przez uczestników we własnym zakresie. Lotnisko w Zadarze znajduje się zaledwie 10km od mariny, co pozwala na sprawne dotarcie do portu. Do mariny można również dojechać komunikacją autokarową, czy w niecałe 12h samochodem z Krakowa.
Ceny lotów i połączeń autokarowych mocno się wahają, ale połączenia można kupić juz za 800zł.

Formularz rejestracyjny

Zapisy na rejs prowadzimy za pomocą formularza rejestracyjnego. Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila zwrotnego z informacją odnoście płatności oraz rezerwacji miejsca. Liczba miejsc ograniczona.

(jeśli masz problem z wyświetlaniem formularza – skorzystaj z linku: Formularz rejestracyjny)

Skip to content