Logo Akademicki klub żeglarski AGH

Akademicki Klub Żeglarski
AGH

Nie Samą Szantą Żyje Żeglarz

Cykl spotkań o tematyce żeglarskiej

„Nie samą szantą żyje żeglarz” to cykliczne spotkania z młodymi żeglarzami w Akademickim Klubie Żeglarskim AGH, którzy opowiadają o swoich wyprawach żeglarskich, przygodach oraz towarzyszącym im przeżyciach. Pojawiają się zarówno historię z pokładu, jak i z lądu, połączone z pokazem zdjęć, dzięki którym możemy poczuć klimat danego miejsca. Prelekcje odbywają się raz w miesiącu podczas cotygodniowych spotkań klubowych, prowadzone są zarówno przez naszych klubowiczów jak i przez gości.

Podczas prezentacji odwiedziliśmy już dziesiątki akwenów. Płynęliśmy slupem, żaglowcem i jachtostopem. Byliśmy tam gdzie gorąco (Karaiby, Wyspy Kanaryjskie) i tam gdzie zimno (Grenlandia, Spistbergen). Byliśmy blisko (Morze Bałtyckie, Morze Północne) i dużo dalej (Wyspy Pacyfiku). A przed nami jeszcze tylko reszta świata!
Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny, a drzwi otwarte, wymagana jest tylko cisza podczas opowieści! Przyjdź, zabierz znajomych i wsłuchaj się w opowieści ludzi spełniajacych swoje marzenia! Informacji o najbliższych prezentacjach szukajcie na naszym klubowym facebooku oraz na tej stronie.
Jeśli masz w swoim dorobku rejs, o którym chciałbyś opowiedzieć szerszej publiczności, daj nam znać, a chętnie zaprosimy Cię jako prelegenta i wsłuchamy w Twoje opowieści 🙂
Do zobaczenia w AKŻ AGH!
Skip to content