Logo Akademicki klub żeglarski AGH

Akademicki Klub Żeglarski
AGH

South Sail Sensation

Cykl rejsów zatytułowany South Sail Sensation, który zwyczajowo odbywa się w okolicach święta Bożego Ciała, tuż przed letnimi wakacjami. Nazwa tego cyklu wynika z chęci żeglowania na południe od Krakowa, a co za tym idzie, po cieplejszych rejonach. To wyjątkowe doświadczenie jest więc pełne słońca, palm i lazurowej wody. Rozpocznij z nami lato w żeglarskim stylu!

Dotychczas odwiedziliśmy bajeczne rezerwaty Sardynii, luksusowe porty Korsyki oraz urokliwe zatoczki greckich Cyklad. Nasz rejs to nie tylko podziwianie krajobrazów, ale także odkrywanie uroków lokalnej kuchni oraz poznawanie fascynujących historii i kultur miejsc, które odwiedzamy.

Kiedy?

Nasze rejsy odbywają się zazwyczaj w okolicach święta Bożego Ciała, czyli w czerwcu. Jednak w roku 2024 zapraszamy w wrześniu!

Dlaczego warto dołączyć?

  • Komfortowe jachty wypełnione śpiewem i tańcem
  • Ciepłe wody, słońce i malownicze plaże
  • Sesje jogi i medytacji dla chętnych
  • Pełen relaks i radość z letniej pogody
  • Zwiedzanie pięknych zakątków
  • Możliwość skosztowania lokalnych smakołyków i odwiedzenia urokliwych knajpek
  • Podstawowe szkolenie żeglarskie

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć morskiej przygody w komfortowych warunkach, pełnych słońca, relaksu i wyśmienitego jedzenia. Codziennie odwiedzamy inne urocze porty lub zatoki, unikając przy tym długich przelotów. Naszym celem jest relaks i cieszenie się żeglarstwem jako formą spędzenia miło czasu i atrakcyjną formą zwiedzania. Jest więc to rejs idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy.

Nadal masz wątpliwości, czy nasze rejsy są dla Ciebie?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich edycji, zdjęciami i filmikami, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Skip to content