Logo Akademicki klub żeglarski AGH

Akademicki Klub Żeglarski
AGH

Szkolenia

Weź udział w szkoleniach żeglarskich organizowanych przez Akademicki Klub Żeglarski AGH!

Szkolenie oraz żeglarski rozwój członków i sympatyków naszego klubu to jedna z naszych najważniejszych misji. Chcemy zaproponować Ci bogaty harmonogram szkoleń i kursów organizowanych przez cały rok.

Sztandarowymi szkoleniami organizowanymi rokrocznie przez nasz klub są kursy umożliwiające zdobycie uprawnień żeglarskich oraz nauczycielskich. Są to: szkolenie Żeglarz Jachtowy oraz Nauczyciel Żeglowania odbywające się na Mazurach, a także kurs Jachtowy Sternik Morski na Morzu Bałtyckim.

Szkolenia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, która przekaże Ci solidną dawkę wiedzy zarówno teoretycznej, jak i (przede wszystkim) praktycznej, a to wszystko w świetnej i niezapomnianej atmosferze. Po zakończeniu kursu nie będziesz mieć problemów ze zdaniem egzaminu!

W trakcie roku organizujemy także kursy specjalistyczne, takie jak kurs radiooperatora SRC i kurs obsługi radaru oraz kursy doszkalające z manewrowania jachtem, w tym szkolenie skupione na prowadzeniu rejsu na wodach pływowych oraz manewrowanie katamaranem.

Harmonogram szkoleń dopełniają warsztaty nawigacyjne, szkolenie z obsługi silnika wysokoprężnego oraz certyfikowany kurs bezpieczeństwa i przetrwania na morzu Sea Survival organizowane dla chętnych klubowiczów.

Aktualną ofertę kursów, szczegółowe informacje oraz terminy znajdziesz na podstronach kursów poniżej. Zapraszamy!

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię kursu lub masz pomysł na ciekawe szkolenie, daj nam znać. Postaramy się zorganizować je specjalnie dla naszego klubu!

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."

Skip to content